mc

Opis forum


#1 2008-04-23 16:44:25

drifter1994

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 15
Punktów :   

regulamin

1. Podforum "pojedynek" zostało utworzone byście mogli wyzwac innego uzytkownika na bitwe MC lub utworzyc inne zawody na wzor "Part" lub co miesiecznych.
2. W temacie "Ustawki" można umowic sie na Bitwe lub dyskutowac na temat trwajacych Zawodow. Gdy umowicie sie na Bitwe jedna osoba pisze Temat wg podanych nizej zasad.
3. Kazda Bitwa pomiedzy dwoma uzytkownikami musi byc w oddzielnym temacie, w ktorym jedna osoba bioraca udzial w Bitwie podaje bazę (uzgodniona pomiedzy dwiema osobami bioracymi udziala w Bitwie), wymagania tzn czy tylko sam tune czy cos wiecej typu scenerii etc. oraz musi podac czas do ktorego musi byc skonczona pracka. Gdy uzytkownik skonczy baze umieszcza ja w temacie. Gdy obaj uzytkownicy skoncza swoje pracki (moze byc przed terminem) zakłada drugi temat z Ankieta. Ankieta trwa wg uznania choc ja sugeruje czas 3 dni, lecz nie wpisywac w polu "czas ankiety" zadnej liczby tylko napisac czas trwania w temacie!
4. Uzytkownik moze rowniez nadac temat podajac w nim baze, zasady, czas i ilosc uczestnikow. Uczestnik ktory chce wziasc udzial w Zawodach dopisuje sie do tematu wyrazajac chec udzialu, a prowadzacy Zawody dopisuje do pierwszzego postu dana osobe. Reszta zasad jak wyżej.
5. Mam nadzieje ze dzieki temu podwyzszy sie ilosc i poziom pracek.
6. W temacie z fajtem TRZEBA napisać czy wolno się dołączać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-batles.pun.pl www.legionyciemnosci.pun.pl www.hooligansots.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl www.uwielbiamzmierzch.pun.pl